Veletrh AMPER 2016

nahrávám mapu....

Datum a čas
15. 3. 2016 - 18. 3. 2016

Místo
Výstaviště Brno
Česká republika

Typ události


Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

AMPER Motion je doprovodným programem při veletrhu AMPER, se zaměřením na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility. Pro návštěvníky velice atraktivní přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily se uskuteční na připravovaném veletrhu AMPER již po páté. Na organizaci spolupracujeme s řadou odborných i mediálních partnerů, kteří garantují prezentaci nejnovějších trendů, stejně tak ukázky studentských projektů a prototypy z dílen nadšenců.

Po dalším úspěšném ročníku bude i v roce 2016 uvedeno Fórum OPTONIKA. Odborníci z předních česko-slovenských institucí budou přednášet na témata optických a fotonických jevů, optických a laserových systémů a optomechanických zařízení. Hlavním partnerem tohoto doprovodného programu je jako v minulých letech Česká a Slovenská společnost pro fotoniku a hlavním odborným garantem je pan profesor, doktor Pavel Tománek, CSc.

Hlavní myšlenkou Fóra OPTONIKA, je nabídnout odborníkům, obchodníkům, ale i široké veřejnosti, vše z oborů optiky a fotoniky na jednom místě. Fórum OPTONIKA tak kombinuje odborné přednášky a prezentaci společností z oboru na jednom místě a vytváří tak přirozený středobod zájmu o danou problematiku na veletrhu AMPER. Přijďte se přesvědčit i Vy, Fórum OPTONIKA naleznete ve výstavní hale F.

Koncept inteligentního města – SMART CITY – se snaží maximálně využít moderních technologií za cílem zvýšit kvalitu života ve městě. Fungování smart city je založeno na synergiích činností spojených s inteligentní energetikou (smart grids), systémy inteligentních budov, systémy inteligentního řízení osvětlení, e-mobilitou a dalšími principy vedoucí k efektivnímu využití energie a zdrojů. Aby bylo možné koncept SMART CITY ve větší míře realizovat, je nutno dát o něm jeho potenciálním účastníkům co nejlépe vědět.

Doprovodný program veletrhu AMPER umožňující novým a začínajícím firmám prezentovat se na výstavní ploše bez nutnosti nákladné investice.

Více na Amper.cz.

Leave a Reply