Czech VR Fest 2017

nahrávám mapu....

Datum a čas
24. 5. 2017 - 25. 5. 2017

Místo
Pražská tržnice, haly 7 a 8
Česká republika

Typ události


FESTIVAL A KONFERENCE ROZŠÍŘENÉ A VIRTUÁLNÍ REALITY

VÝSTAVA

Přijďte a na vlastní kůži vyzkoušejte, jaké uplatnění má virtuální realita v různých odvětvích – od herního průmyslu po zdravotnictví.
Na výstavě si budou moci fandové virtuální reality na vlastní kůži vyzkoušet novinky od všech předních značek, mezi které patří Oculus Rift, HTC Vive, SONY Playstation VR, Google, Microsoft a Samsung, a setkat se přímo s výrobci a vývojáři. K dispozici budou nejenom virtuální brýle, ale i simulátory, které prožitek ještě zintenzivní.

PŘEDNÁŠKY

Poslechněte si čerstvé novinky a dosud nepublikované případové studie. Přednášet budou absolutní špičky v oboru VR a AR.
Na mezinárodní konferenci dorazí přes 50 expertů na VR/AR, kteří vystoupí pro více než 500 odborníků z celého světa. Jejím cílem je nejen ukázat nové trendy, ale také rozšířit spolupráci mezi vysokými školami, špičkovými vývojáři, výzkumnými institucemi, výrobci a státem a otevřít cestu pro využívání virtuální a rozšířené reality ve školství, lékařství a dalších oborech.

WORKSHOPY

Odhalte know-how předních světových vývojářů. Ať jste zkušený profík nebo člověk, který začíná, na interaktivních workshopech si přijdete na své.

VIP PÁRTY

Potkejte se s největšími hvězdami festivalu na neformální VIP party. Ta plynule naváže na řízený a pořádně intenzivní networking.
Podrobné informace najdete zde.

Leave a Reply